| BacaCostin a întrebat:

Salut am un Samsung Galaxy mini s5570 si am bagat un cod de deblocare a ecranului - am ales un desen- si astazi a fost nepotul meu la mine a umblat pe el si a incercat sa il deblocheze de prea multe ori acum imi zice ca am gresit cod-ul de prea multe ori am incercat sa ma conectez pe cont-ul meu de google dar nu se intampla nimic. Am incercat faza cu Volume up + home + Power si imi apare o imagine cu Samsung si ceva Ramdump mode(ARM9 mode)

Fundahappy

Răspuns Câştigător
| Andrei1099 a răspuns:

Apasa doar home+Power ca sa faci hard reset, si apoi selectezi Factori Reset din butoanele de volum si cel de oprire pentru a selecta.