| BitKode a întrebat:

Am un Samsung galaxy mini s5570i si am instalat pe el android 2.3.6 la un service deoarece nu se mai deschidea happy. Acum nu ma lasa sa instalez aplicatii zice ca dispozitivul nu este compatibil cu aceasta aplicatie.Jocurile nu mai merg, inainte ma jucam PES sau GTA 3 si acum nu le mai instaleaza.sad Iar daca totusi gasesc o aplicatie si se instaleaza cand o deschid se vad numai dungi si triunghiuri! Ce sa fac sa mearga ca inainte?

Răspuns Câştigător
| badboybitter a răspuns:

Fa-ti root la telefon. Dupa puneti un nou android. Eu am avut 4.2 pe el si se misca bine.

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Il avea deja pe 2.3.6.De ce ai facut-o? Numai ca nu se deschidea? Ti-au mai luat niste bani in plus.P.S.Am acelasi telefon.