| secret96 a întrebat:

Salut happy Am un Samsung Galaxy Mini si versiunea de android 2.3.6. Cand mi l-am cumparat avea 2.1 dar au facut update cei de la Orange cand l-am trimis in service pentru o tasta.
Am probleme cu memoria de 3 zile in coace. Chiar daca am doar 3 aplicatii pe telefon, restul fiind pe card, memoria mi plina. Am doar 18 MO liberi.
Daca dau "revenire la setarile din fabrica" ca sa se dezinstaleze tot si sa imi pun doar ce am nevoie. Revine la versiunea de android anterioara? Sau raman cu 2.3.6?

1 răspuns:
| Andrei1099 a răspuns:

Ramane la android 2.3.6winking