| J0keR1797 a întrebat:

Salut am un Samsung Galaxy Pocket si am auzit de asa numitul termen "Root". As vrea sa stiu ce face acest "Root" si daca se poate si un link de la un tutorial. Daca as face acest "Root" o sa imi mearga Temple Run? Daca le ai cu telefoanele SmartPhone da-mi si id tau te rog frumos. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| NopeCheers a răspuns:

Se poate face root = root iti da permisia sa ajungi in radacinile telefonului... da la anumite cazuri face ca telefonul sa fie mai performant sa mearga mai multe aplicati dar ai riscuri de a pierde tot si sa revi la setarile din fabrica sau sa il strici de tot... faci cum vrei ( parerea mea) fundita?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat