| Savin_Vicentiu_1997 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S Advance (4.1 JellyBean) si sunt pe Cosmote (Frog). Am activata extraoptiunea cu Internet nelimitat prin Web'n'Walk. Am facut toate setarile manual corect dar nu imi apare pe niciun profil APN pe care il activez semnul acela din bara de sus care arata ca traficul de date este activat (cu toate ca el este activat).Ce pot face ca sa imi apara si sa imi mearga internetul din nou?

4 răspunsuri:
| MadalinNedelcu a răspuns:

Activezi internetul si nu iti arata acolo langa semnal "H" sau "3G"?

| MadalinNedelcu a răspuns (pentru Savin_Vicentiu_1997):

Pai ar trebui sa apara daca il activezi corect de acolo din setari indiferent daca ai avea sau nu APN.

| mihaixliquid a răspuns:

Sal.la un centru germanos ori unul autorizat cosmote poate remediaza ei problema