| lascudaniel a întrebat:

Salut,am un Samsung galaxy s advance, i-am facut upgrade jelly bean insa nu imi place cum se misca si am revenit la cel normal.Nu am mai gasit pe cel ca inainte...e in engleza si parca se misca mai greu.Stie cineva 2.3.6 in romana si bun? multumesc

Răspuns Câştigător
| byCV9 a răspuns:

Pai presupun ca ai root-ul facut pe telefon... Ca altfel nu inteleg cum ai facut downgrade de la 4.1.2 fara Clockworkmod Recovery! Eu iti recomand un ROM (gingerbread) pentru ca merge mai bine;) ai link AICI: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1873149 Sper ca te-am ajutat! Funda!