| TheMaze a întrebat:

Am un Samsung galaxy S Advance si i-am facut update-ul oficial la 4.1 jelly bean. Problema e ca acum,calculatorul nu-mi mai vede telefonul cand il conectez la usb, de ce?

2 răspunsuri:
| Nero a răspuns:

Nu trebuia sa faci update deoarece in acest stadiu, androidul 4.1.2 incetineste telefonul.Cat despre usb incearca sa reinstalezi Samsung Kies care include (din cate stiu eu ) driverul usb pentru Samsung. Daca reusesiti iti recomand sa descarci firmware-ul (androidul) vrehi de pe net si sa il instalezi cu Odin. big grin Bafta

| MariusSorin a răspuns:

Am facut si eu update la acelasi update si nu mai pot instala nimic in telefon. Daca este in garantie du-l la reparat!