| Alexutz_Alex_1994 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S Duos S7562 si nu mai merge partea de jos a touchscreen-ului. Ce este de facut?

Funda celui mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| MotanAndrei a răspuns:

Daca ai garantie te duci cu ea la punctul de unde ti l-ai achizitionat cu garantia, explici problema, prezinti garantia. Si apoi ti-l opreste. Si ti-l trimite la service-ul GSM. Din Bucuresti. Si in decurs de 15 zile, il vei avea reparat, fara nici-o scarietura. Sau daca n-ai garantie, platesti reparatiile care consta intre 20-100 lei, contand gradul de reparatie.