| fugera a întrebat:

am un Samsung galaxy s plus si de cateva zile cand ascult muzica imi reda melodiile aleator nu in ordine cum era pana acum. softul pe el este 2.3.6. ce pot face?
multumesc

Răspuns Câştigător
| Salluty a răspuns:

Pai fiecare Samsung are optiunea de redare aleatorie a melodiilor. Se cheama amstestecare pentru petreceri si ete reprezentat prin doua sagetele ( in timpup redarii ) sau printr-un glob disco ( la setari ). Tu trebuie sa apesi pe sageti sau pe glob o singura data ca sa dezactivezi amestecare.
Sper ca te-am ajutat :*

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bagi un cablu de date, le copii in calculator, apoi stergi toate melodiile din telefon si creezi foldere pentru fiecare tip de muzica. Apoi le bagi in telefon in folderele respective, una cate una.Altfel nu vad cum.succes.

| DanyDanutzu a răspuns:

Pai ii dai revenire la setarile din fabrica si reinstalezi toate melodiile

| Salluty a răspuns (pentru DanyDanutzu):

La revenire la setarile din fabrica iti sterge tot ce ai in telefon si nu cred ca merita sa pierzi contactele, notitele, mesajele, aplicatiipe. Melodiile, pozele si unele aplicatii le sterge doar daca selectezi casuta cu stergere si de pe cartela.SD