| anonim_4396 a întrebat:

Am un Samsung galaxy s plus si folosesc internet de la cartela frog (webnwalk) nelimitat. Poate ca ati observat ..semnalul netului este E, H si 3G. De cele mai multe ori, cand am E ..ma scoate de pe net instantaneu, pe prima pagina a telefonului (acasa). Stiti cumva daca aceasta problema este de la internet sau de la telefon?

1 răspuns:
| antimulte a răspuns:

E tipul conexiunii la internet prin reteaua mobila. Il poti stabilii din setari, eu il tin doar pe 2 G pentru ca imi consuma baterie mult mai putin decat 3 G si viteza nu e mult mai mare.