| Pe19 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S10 și am o problemă legată de YouTube. Până acum o săptămână puteam deschide videoclipuri 1440p și aveam și opțiunea de 2160p (4K), însă acum maximul pe care mi-l arată la setări este de 1080p60 HDR. Știe cineva de ce?

Răspuns Câştigător
| Al3x998 a răspuns:

Du-te in setari, la display si schimba rezolutia.

| Pe19 explică (pentru Al3x998):

Îl aveam dat pe Full HD, am schimbat și acum merge. Mersi!

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Inaintea redarii unui film de pe Youtube, player-ul testeaza viteza de transfer si rezolutia filmarii.
Viteza maxima care-ti apare ca posibil este ceea cu care considera ca, redarea se poate face fara lag-uri.
De asemenea, daca un film este de rezolutie mica, atunci nu vei avea optiune de redare la rezolutie mai mare.