| Nova21 a întrebat:

Salut am un Samsung galaxy s2 plus si este widget-ul cu vremea am pus orasul in ca sunt si nu stiu cum sa fac sa mi se schimbe singur adica sa arate vremea azi o ramas pe ploaie si e enervant tot eu sa schimb asa deci pliz ajutor dau

7 răspunsuri:
| GalatiCalculatoare a răspuns:

Trebuie sa fii conectat la net si mergi in setari si configureaza de la cat timp sa isi faca update.

| Nova21 explică (pentru GalatiCalculatoare):

Sunt conectat la net si apoi la ce setari sa merg ca mi mi se updateaza numa dupa o ora si as vrea mai repede

| GalatiCalculatoare a răspuns (pentru Nova21):

Poti sa o faci manual. sus un dreapta ai doua sageti dispuse in cerc. dai cu degetul pe ele.

| Nova21 explică (pentru GalatiCalculatoare):

Ok dar automat cum pot face da sa se miste repede adica sub o ora

| GalatiCalculatoare a răspuns (pentru Nova21):

Nu poti

| Nova21 explică (pentru GalatiCalculatoare):

Ok deci sub o ora nu pot atunci o facem manual

| Nova21 explică (pentru GalatiCalculatoare):

Ok am intels asta dar ce ii cu cesuletul ala din dreapta langa ora mai exact?