| Ionvasile15 a întrebat:

Salut, am un Samsung galaxy s2, si am o mare intrebare..cum pot sa ca atunci cand ma suna cineva, sau primesc un sms, sa nu mai imi " vorbeasca " telefonul singure, Exemplu: cand ma suna cineva spune : Robert calling you sau ceva de genu, si la sms incepe sa imi " vorbeasca " singur si imi spune tot numarul de la care am primit sms.

Multumesc

3 răspunsuri:
| selena7531 a răspuns:

Intra in settings si intra la tones si acolo scrie callings tones apoi apasa open gallery si alegeti o melodie preferata din folderul music dar sa stii ca telefonul are si tonurile sale inregistrate deci prima data te duce la folderul tones deoarece el asa e programat dar tu mai urca, Ok? Incearca si daca raspunsul meu i-a fost de folos spune-mi! Ok? Popici:*, Pa!

| Maria_Ersilia_1985 a răspuns:

Am o intreare cum pot sa imi salvez numerele din sim in tel

| Ciinaru_Daniel_1986 a răspuns:

Si eu ma confrunt cu aceeasi problema, cum putem rezolva..primesc mesaj si imi vb telefonul, imi pronunta nr de la care am primit msj, si cand ma suna cineva la fel