| Michael6996 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy s2 si are o problema. Problema este urmatoarea: in timplul jocurilor care utilizeaza o parte mare de CPU se deconecteaza automat. Ce pot sa fac in afara de al duce la servicecenter?

1 răspuns:
| byCV9 a răspuns:

Pai daca jocurile sunt prea mari (utilizeaza prea mult din procesor) telefonul automat inchide jocul pentru ca si restul telefonului are nevoie de procesor si asa, ca sa nu strice alte parti ale telefonului, sau sa se arda procesorul, telefonul inchide automat cea mai mare aplicatie (in cazul tau jocul) care utilizeaza procesorul in acel moment! Este ceva normal! Sper ca te-am ajutat! Funda!