| paulmicutz a întrebat:

Salut am un Samsung galaxy s2 si as dori sa-i fac upgrade la soft, Daca fac nu pierd garantia. si daca nu o pierd cum fac intru in setari, despre telefon si dau acolo actualizare soft? Dau funda daca raspunsul e corect

1 răspuns:
| GicuGagicu a răspuns:

Ai 2 optiuni. Fie incerci sa dai update din setari, (actualizare soft) fie downloadezi kies pe pc, conectezi telefonul si o sa iti scrie daca s-a gasit o noua varianta de soft. Oricare din ele e ok insa daca ai wi-fi dai actualizare soft pentru ca e mult mai simplu