| Salmen_Sylviu_1997 a întrebat:

Salut, am un Samsung Galaxy S2 si in setari la manager de aplicati, am acolo pe card sd, si am 11 gb liberi iar daca vreau sa transfer ceva acolo zice ca nu am memorie (nu am card in telefon este memoria interna), vreo solutie ceva?

3 răspunsuri:
| XDeDeX a răspuns:

Buna poate nu ai 11Gb liberi poate mai ai doar 11 mb nu gb daca scrie 11 MO e mega daca scrie GO e giga.
Cum sa ai 11 Gb liberi cand doar sistemul ocupa cam 3 -5 depinde de android... eu am un s3 e de 16 Gb si la cumparare aveam 10 Gb si 600 Mg librri...
Acuma eu nu stiu ce mem interna ai tu... poate e o eroare de sistem.

| XDeDeX a răspuns:

M-am interesat si unei prietene ii facea asa... si era eroare de la soft