| YoYo09 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S3 de un an de zile. De mai putin de o luna cand vreau sa fac o poza cu camera de pe spate imi apar niste dungi albastre care raman "pe poza". La inceput erau 2 acum sunt milte. Care este problema?

2 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Cel mai probabil problema este de la camera si nu de la soft.S-ar putea sa fie zgariata sau murdara.
O zi buna.

| Anca2999 a răspuns:

Hmm, si eu am un S3 si face aproape 2 ani. Daca nu are o problema din sistem, uita-te atent la camera sa nu fie zgariata sau murdara...in cazul in care nu este du-te cu el de unde l-ai luat si explica-le problema, s-ar putea sa ti-l trimita in service (fiind in garantie)