| SCRR a întrebat:

Salut,am un Samsung Galaxy S3.Mi-am activat serviciul web'n'walk,si cand activez Date Mobile, acolo sus imi arata sagetile alea 2 dar internetul nu imi functioneaza.Am dat mesaj la9691 si mi-a zis ca trebuie sa configurez manual.Ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| IonutRM a răspuns:

Daca este vorba de serviciul web'n'walk de la cartela "Frog" nu te obosi prea tarehappy merge foartefoarte rau...Iar manual din cate stiu eu nu poti sa-l configurezi incearca *100#,1234 sau care ii la Frog, si acolo ar trebui sa poti descarca pachetul de date.

| SCRR explică (pentru IonutRM):

Am Cosmote. Oare daca as suna la ei, mi-ar putea ei activa internetul?