| Taner13 a întrebat:

Salut.Am un Samsung Galaxy S3 si as vrea sa ii dau "revenire la setarile din fabrica" dar nu vreau sa pierd toate aplicatiile si tot ce mai am eu prin el. Cum sa fac?

Răspuns Câştigător
| GicuGagicu a răspuns:

Daca vrei sa pastrezi aplicatiile se poate din meniu in sensul in care acestea se pot re-downloada odata cu reintroducerea gmailului. Daca vrei sa pastrezi salvarile acestor aplicatii din pacate nu se poate

3 răspunsuri:
| AlexElektro1987 a răspuns:

Daca ii dai revenire la setarile din fabrica, nu poti sa pastrezi aplicatiile, se sterg.

| Taner13 explică (pentru AlexElektro1987):

Un backup nu m-ar putea ajuta sau se sterge si el odata ce dau revenire la setarile din fabrica?

| GicuGagicu a răspuns:

Pentru sms-uri apeluri etc poti folosi My Backup din play store insa nu stiu sigur daca e bun si pentru salvari de jocuri