| Ilioasa_Vlad_2001 a întrebat:

Salut, am un Samsung galaxy s3 si mi-e blocat in imagine cu Samsung s3. primele dati puteam sa intru in recovery mode/download mode dar acum nu ma mai lasa am tot incercat variante sa il rezolv si nu am gasit. Ce vreau e sa aflu cum sa intru in download mode, ca am incercat cu Volum jos+Home button+ power button si nu a mers. mersi funda

Răspuns Câştigător
| Eric_Dumitrescu_1991 a răspuns:

Pff...Am si eu s3 dar mini si cred ca ai ceva numit Hard Brick de la root sau ceva cauta pe net youtube how to solve a hard brick s3. De obicei toata s3 urile le au. Si al meu facea la fel dar am gasit un tutorial l am urmat si dupa mi s-a deschis dar era gol fara datele care le aveam...SUCCES!

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi detalii la linkul :
http://www.android.gs/download-mode-galaxy-s3/

Toate cele bune!