| Robotzzzi a întrebat:

Salut.Am un Samsung galaxy S4 android 5.0.1 si cand ma suna un prieten mereu i da ocupat din prima.Nu i-am blocat numarul, n-am facut nimic.Cum as putea rezolva aceasta problema dau funda!

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

E imposibil să nu meargă să te sune dacă nu i-ai blocat numărul.

| LuluOneMillion a răspuns:

I-ai blocat numarul probabil neintentionat ca altfel n-ar avea ce. Vezi in setari unde scrie de blocarea numerelor ca trebuie sa fie.

| Robotzzzi explică (pentru LuluOneMillion):

Am verificat nu era blocat.Dar am dat setari, apel si acolo erau blocate mai multe numere si le-am sters si dupa ma putut suna.Mersi