| Mihnea13345 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S4. La inceput avea android 4.4.2 si am facut update la 5.0.1. Eu vreau sa il rootez si nu stiu cum. Ma puteti ajuta spunandu-mi cum sa-l rootez.

2 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Uita-te la tutoriale pe youtube, ca degeaba iti explicam aici, daca nu vezi si cum se face. Bafta!

| TheKings a răspuns:

Pai sus, in bara de comenzi ar trebui sa o ai.Eu am S1 si acolo am Rotire automata. Daca sti la ce ma refer.(Unde ai Wireless, BLT. si toate acele)