| Iulian_Ionascu_1995 a întrebat:

Salut,am un Samsung Galaxy s4 ma conectez la o retea wifi dar este semnalul slab chiar si in camera cu router-ul ce este de facut dau funda.

3 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Incearca cu alt router si vezi cine e de vina, telefonul sau routerul.

| MskDesign a răspuns:

Sunt 2 posibilitati:

1.Sa fie router-ul de vina si asta o poti proba ducandu-te la vreun prieten sa probezi cum iti merge telefonul pe wifi.
2.Sa fie de vina hardware-ul telefonului si in cazul asta, il duci la reparat.

| geooana a răspuns:

Mai bine l-ai duce la reparat ca nu prea ai ce sa ii faci.Parerea mea.