| mehai a întrebat:

Salut,am un Samsung galaxy s4 si de curand mi-am spart ecranul.Touchscreen-ul merge ca inainte deci nu va trebui sa schimb display-ul dar, as vrea sa stiu cam cat m-ar costa sa-i schimb geamul (sticla).
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| dragos1294 a răspuns:

Daca este spart doar geamul/sticla si display-ul functioneaza este bine, geamul costa in jur de 50-100lei, dar daca display-ul nu mai finctioneaza este spart ala este in jur la 700-900lei

| mehai explică (pentru dragos1294):

Si cam cat m-ar costa inlocuirea sticlei?

| SanduINFINITE a răspuns (pentru dragos1294):

Cei cu tine ma ecranul costa 900 lei mai bine iti ei un alt telefon decat sati schimbi ecranul. ecranele costa in jur de 400 500 maxim lei si nu 900 nu duce lumea in eroare

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat