| Vlad_Marian_1998 a întrebat:

Salut am un Samsung galaxy s4 si imi tot arata ca mi se incarca si nu i bagat in priza ce sa fac cu el?

3 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Este o problemă cu mufa microusb (aia de încărcare) dacă ai garanţie la el îl duci la garanţie, dacă nu te duci la un gsm şi îi spui problema, el ţi'l verifică şi îţi spune cât costă să ţi'l facă, posibil să fie de la soft dar mă îndoiesc.
Ai încercat să îi dai restarturi? lasă'l să se descarce complet după încarcă'l complet (inchis) si cand se incarca full il scoti din priza si dupa il deschizi, daca nu merge asa trebuie sa il duci la garantie sau gsm.

| AlexanderAdrian a răspuns:

Incearca sa dai o revenire la setarile din fabrica. daca asta nu merge nimic altceva nu va merge.

| itsoft a răspuns:

Daca nu va trebui repus softu din nou