| GeorgeValentin25 a întrebat:

SALUT. Am un Samsung galaxy s4 si nu stiu cum sa intru cu cablul de date in el. Cand il bag in calculator, iar apoi in telefon mi se incarca telefonul... trebuie cumva sa setez ceva din meniul telefonului?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe ecranul calculatorului nu apare nimic? Sau pe ecranul telefonului? Scrie-ne ce zice mesajul.

| GeorgeValentin25 explică (pentru anonim_4396):

Nu apare nimic, atat pe ecranul pc-ului, cat si pe cel al telefonului

| anonim_4396 a răspuns (pentru GeorgeValentin25):

Cred ca pc-ul nu il recunoaste.Incearca la alt pc sa vezi daca te poti conecta. Daca merge la alt pc, revii aici cu alta intrebare.

| ZeroDiferit a răspuns:

Instaleaza ti Samsung usb drivers de aici si pe urma mai vorbim daca e cazul:
http://drivers.softpedia.com/......5230.shtml

| GeorgeValentin25 explică:

ZeroDiferit, imi poti da alt site? nu merge acela.

| GeorgeValentin25 explică:

Inteleg ce vrei sa spui, pc-ul nu are cum sa nu il recunoasca, e pc cam de ultima generatie, dar din cate am auzit de la altcineva, ar cam trebui sa setez eu ceva din meniul telefonului.