| Mri28 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S4 si nu stiu/nu pot sa-i schimb imaginea de la ecranul de deblocare. Ma puteti ajuta? Si daca stiti niste aplicatii utile pentru S4 va rog sa mi-le spuneti... Multumesc frumos

Răspuns Câştigător
| RB26DETT a răspuns:

Tii apasat pe ecran cand te afli la homescreen si selectezi imagine fundal si dai schimbare la imaginea ecranului de deblocare, normal ar trebui sa poti la setari, la afisaj sau personalizare, daca nu, te duci in galerie si la o poza apesi pe setare ca si dai ca fundal ecran de blocare

1 răspuns:
| Mri28 explică:

CristiCristi problema este ca nu am : seteaza o imagine pentru ecranul de deblocare... Pur si simplu nu pot sa-i schimb imadina aia care o avut-o el