| Constantin_Rareş_1998 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S5 iar astazi, intamplator, am apasat o combinatie de butoane (nu stiu care), iar fereastra in care eram s-a micsorat si mi-a aparut mesajul "Atingeti alt dispozitiv pentru a partaja continutul". Vreo idee cum pot accesa din nou aceasta comanda?
Precizez ca nu este vorba despre Quick Connect sau Screen Mirroring. Multumesc ^^ dau funda.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!
Uite de aici:
http://visihow.com/Use_the_Notifications_Panel_on_Samsung_Galaxy_S5
(Uita-te doar la primele 5-6 imagini si o sa iti dai seama)
Sper ca te-am ajutat.Pace!

| ionuttzz56 a răspuns:

Cel mai bine eu zic sa il resetezi