| AnOnImUl321123 a întrebat:

Salut, am un Samsung galaxy s9 de vreo 7 luni si nu am avut probleme cu el pana acum. dintr-o data s-a stins, nu incarca, nu se aprinde led-ul de incarcare si nu raspunde la nici o comanda, l-am conectat la laptop si imi apare folderul cu s9 insa e gol pentru ca trebuie sa il las sa acceseze datele din telefon prin telefon, iar cand apas butonul de on/off volum up si tasta bixby simultan, vibreaza foarte incet si scurt dar in rest nu face nimic. Ce pot sa fac? Musai sa-l duc la service? Maine e si duminica.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai incercat alt incarcator?

| Ady117 a răspuns:

Du-l la service că nu cred că ai tu ce să-i faci.
Apropo, mâine e luni. Astăzi este duminică laughing

| MihaiPSY a răspuns:

Salut!
Același lucru am pățit și eu acum 2 ani cu un S5.
Problema este ca ti s-a dus display-ul.
Poți sa te duci să-l verifici, ai sa vezi ca te pune sa ii schimbi display-ul.
Și sa nu faci aceasta prostie sa îl schimbi, eu l-am schimbat, dar mi-a părut rău ( telefonul nu mai ascuta toate comenzile, intra prin multe aplicații singur )
Sper ca te-am ajutat. Salut!