| Raducu_Marian_Boace_1989 a întrebat:

Am un Samsung galaxy s9 plus pe care l-am calcat cu masina si ii este displayul spart doar in fata cu o linie pe el, in rest merge perfect. Recent am intampinat o problema, ecranul nu se mai aprinde, decat acea linie alba. Stie cineva cum sa fac sa functioneze iar pana ii repar displayul? Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| mihaigrecu345 a răspuns:

Cand conectezi telefonul la pc te pune sa alegi cum vrei sa-l folosesti, ca disp media ca stocare, etc daca face un sunet apasa pe touch undeva intre jumatatea ecranului si partea de jos pana nimeresti si astfel iti salvezi datele.

| Raducu_Marian_Boace_1989 explică:

Nu vreau sa imi salvez datele pentru ca are momente cand merge, insa daca ii inchid ecranul si il deschid iar nu mai merge in jur de 5-6 ore