| ionland a întrebat:

Salut am un Samsung galaxy t-959v s 4g si am incercat sa ii pun un soft dar din pacate experimentul mi-a esut si telefonul nu mai vrea sa mi se descide sa inceput imi scrie galaxy s 4g... si sta asa nici in recovery nu imi intra un sfat in afara sa il trimit in service

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Din păcate NU mai ai ce face DECÂT să-l duci la un Service!

Trebuie RESOFTAT de un specialist!

Toate cele bune.

| ionland explică (pentru bursuc001):

Si ai idee cat ma costa aproximativ

| bursuc001 a răspuns (pentru ionland):

N-aş putea să-ţi spun deoarece este un model foarte RAR prin România...
Sorry.

E posibil chiar să mergi la mai multe Service-uri până găseşti pe cineva care să-l resofteze.

O seară frumoasă.

| ionland explică (pentru bursuc001):

Mersi mult

| bursuc001 a răspuns (pentru ionland):

Cu plăcere!

Toate cele bune.