| Cena07 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy Y GT-S6312 si as vrea sa il resetez la setarile din fabrica. Ce riscuri mai sunt in afara de a pierde toate informatiile din el?

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Instaleaza Kies. Fa-ti o copie de siguranta si apoi faci ce vrei. Nu se intampla nimic.

| LTAA a răspuns:

Nimic altceva. Daca creezi o copie de siguranta, nu ai cum sa pierzi informatii.

| Jokyo a răspuns:

Nu mai sunt alte riscuri big grin

| florynkosmyn a răspuns:

Daca il duci la servis, mai este riscul de ati schimba piesele originale cu replici

| David_Antonyo_1997 a răspuns:

Daca vrei sa il aduci la setarile din fabrica (singur) e mai sigur dect sa il duci la servis. este simplu si poti gasi pe net videoclipuri ..singura problema este ca pierzi toate datele pe care le-ai adaugat tu gen : contacte, mesaje, aplicatii, poze..etc. o sa il ai ca si nou. eu am facut asta de 2 ori si imi merge mai bine sincer s fiu. acum ai grija si citeste cu atentie cand il duci la setarile din fabrica. mult succes!

| Cena07 explică (pentru David_Antonyo_1997):

E Android si imi este frica sa nu-i ard softu. Am uitat parola de la Magazin Play si daca uit modelul dau de dracu.