| Maryan14 a întrebat:

Salut am un Samsung galaxy y s6312. Astazi am descoperit o problema, nu imi deschide google play, am pornit wife-ul. Il deschid arata ca se incarca timp de 5 sec iar dupa " Google play s-a inchis " sau "Google play a fost oprit ". Ce sa fac, mentionez ca l-am inchis si l-am si deconectat de la reteaua wife dar tot asa.

1 răspuns:
| WithoutName123456789 a răspuns:

Incearca sa il duci la un service, sau poate trebuie upgradata versiunea de google play.