| Sorinel99 a întrebat:

Salut.Am un Samsung galaxy young. Aseara am schimbat codul, dupa ce jumatate de an am avut un singur cod si l-am uitatsad Am incercat o multime de coduri,,,si nici unul nu a functionat. La asta nu apare functia" forgot your password" si daca scot bateria si apas home(tasta din mijloc) in combinatie cu vreuna din tastele volumului, cu amandoua sau cu butonul de pornire nu intra in nici un meniu sa il pot reseta.Nu ma deranjeaza sa pierd tot ce am pe el… acum, am tinut apasat pe tasta Home, de oprire si volum(min) si a intrat in ODIN....scrie ceva cu DOWNLOADING....nu stiu ce sa fac, va rog ajutati-ma! dau fundita

2 răspunsuri:
| BlueViP a răspuns:

Incearca sa te suni si in timp ce lasi telefonul in conforbire dezactiveaza parola.

| Alin4uuu a răspuns:

Salutare trebuie sa ii dai un hard reset astfel apesi butonul de volum in sus in acelasi timp si pe cel dom mijloc (home) si butonul de pornire pe urma o sa apara niste optiuni selectezi wipe data factory reset si confirmi si voila merge doar ca o sa pierzi toate jocurile si aplicatiile. funda