| Albert062000 a întrebat:

Salut, am un Samsung GT-C6712 caruia i-am uitat parola de deblocare ( NU CODUL PIN ). Acest telefon nu are android... iar pe net nu gasesc programe de resoftare pentru acest model de telefon. Va rog sa ma ajutati... dau FUNDA!

5 răspunsuri:
| PreaTareღ a răspuns:

Du-l la magazinul acela

| NaneSchizophrenia a răspuns:

Du-l la magazinul de unde l-ai cumparat cu contractul, nu vei putea alcumva, find ca e protjat impotriva furtului.
Bafta!

| Albert062000 explică (pentru NaneSchizophrenia):

Problema e ca il am de acum 3 ani si nu-i mai stiu parola pentru. ca nu l-am mai folosit, nu mai am contractul...

| NaneSchizophrenia a răspuns (pentru Albert062000):

Atunci il duci la un magazin care repara telefoane.

| Albert062000 explică:

Si cat ar costa o resoftare?