| SoareDaniel1997 a întrebat:

Salut, am un Samsung j4 plus 2018 si i-am uitat parola de deblocare, i-am dat resetare din butoane si la pornire trebuie sa bag contul google anterior folosit si nu-l mai stiu, ma poate ajuta cineva?

6 răspunsuri:
| cfrtobias a răspuns:

Pana la urma vezi la sincronizare nu ai acolo e-mail sau in magazin google play?

| Emazio a răspuns:

Cam multe ai uitat despre telefonul asta. Cauta atunci cum dai jailbreak la telefon dar daca o dai in bara o sa transformi telefonul intr-o caramida.

| Bogdan70001 a răspuns (pentru Emazio):

Alooo, aici vorbim de Android de jailbreak visezi acolo?
Voiai sa spui root si daca o dai in bara il poti reface in 5 minutewinking Nu mai comenta daca nu esti informat

| Emazio a răspuns (pentru Bogdan70001):

Da ma refeream la root, jailbreak e la iphone.
https://cellphonetracker.net/is-rooting-and-jailbreaking-safe/
poate nu stiai ca poti sa iti distrugi telefonul iremediabil daca o dai naspa in bara

| Bogdan70001 a răspuns (pentru Emazio):

Ba crede-ma ca stiu foarte bine cu ce se mananca.
Si eu am fost incepator si am dat-o in bara cu foarte multe lucruri si situatii foarte nasoale.Dar totul se poate rezolva in 5 minute.Da mie l inceput mi-a luat ore pana sa prind ideea, dar acum ca stiu cum sta treaba pot asigura pe oricine ca orice brick se poate rezolva in maxim 10 (daca punem la socoteala si timpul descarcarii fisierelor necesare)

| iustinul289 a răspuns:

Cauta pe google How to pass google account on j4 plus 2018.