| yonuTTuu a întrebat:

am un Samsung note 1 [n7000] si am pe al versiunea de android 2.3.6, si vreau sa imi bag 4.1.2 si nu stiu cum prin Samsung kies imi zice ca " dispozitivul dumneavoastra nu acecepta update la software prin kies? ce ma sfatuiti, cat costa la un service?

1 răspuns:
| Mihaitza009 a răspuns:

Nu merge prin kies sa faci update la soft insa poti incerca sa iti bagi un root adica sa fie interfata de 4.1.2 dar daca nu vrei intr-un service te poate costa maxim 20-30 lei
funda