| patatorul a întrebat:

am un Samsung(nu stiu ce model e) daca ii scot incarcatorul se opreste si nu se deschide.ca sa pot sa il deschid trebuie sa il bag la incarcator si abia atunci porneeste. ce probleme poate avea

Răspuns Câştigător
| MihaelaDart a răspuns:

Bateria este problema. Uita-te la seria bateriei si uita-te pe internet pentru ati cumpara o noua baterie, nu trebuie sa fie originala, in caz ca nu-ti doresti sa iti rennoiesti telefonul.

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Este DEFECTĂ bateria!
Trebuie să cumperi una nouă.

Toate cele bune.

| AsTheLove a răspuns:

Probabil este versiunea bateriei.Cel mai bine e sa intrebi un specialist de telefoane ce sa faci, si, poate intr-un final iti va iesi!
Funda?:*

Succes si multe sperante, tinem cu tine,
TPU-AsTheLove

| Mihai_Răileanu_1991 a răspuns:

Http://foryou.roflforum.net/t699-coduri-secrete-samsung incearca codul de la versiune software sau hardware