| Novac_Sergyu_1995 a întrebat:

Salut, am un Samsung s 2 plus desi am bifat unknown sorce atunci când încerc să descarc crva de oriunde in afara de mahazin play nu merge. Mă puteți ajuta?

1 răspuns:
| MonrealLuigi a răspuns:

"Unknown sources" permite doar instalarea aplicatiilor care nu provin neaparat de pe Google Play Store, dar pentru a le instala, mai intai le downloadezi, daca doresti sa le descarci direct pe telefon iti recomand aplicatia "APTOIDE", daca vrei sa le descarci de pe platforma windows (Calculator), www.play.mob.org sau www.apkarchive.com