| anonim000xxx a întrebat:

Am un Samsung S III si de la un timp am observat ca bateria ii tine din ce in ce mai putin... adica daca am bateria incarcata complet dar nu il folosesc deloc, mi se descarca in 10-15 h. cand l-am luat imi tinea bateria si o saptamana si stateam toata ziua pe el.
de la ce poate fi?

Răspuns Câştigător
| Pau17 a răspuns:

Si eu am un Samsung S III si am intampinat aceeasi problema. Nu ai ce ii face, asa e bateria. Daca vrei sa dureze mai mult iti recomand sa cumperi alta baterie[ mai de durata] din magazinele germanos.