| Flaviu_Lupu_1993 a întrebat:

am un Samsung s2 si am incercat sa-i fac update prin odin la 4.1.2,inainte imi pusesem un 4.2.2 cyanogen mode 10.1 dar imi mergeau greu unele jocuri( se bloca telefonul cate o data) Am incercat sa-i dau update prin odin si de fiecare data la CACHE imi da eroare se opreste acolo,acum nu imi mai da voie nici sa mai intru in recoverymod decat in download mod si imi apare o eroare cand deschid telefonul "firmware upgrade encountered an issue. please select recovery mode in kies and try again".Nu stiu ce sa-i fac am incercat orice prostie, kiesu nu mi-l vede nici alte romuri nu imi merge nimic. Daca ma puteti ajuta cu un tutorial, un link ceva va rog frumos!

1 răspuns:
| Laurentiu_George_1993 a răspuns:

Urmeaza pasi de mai jos si downloadeaza CWM For S2, Root File For S2 and Unroot File For S2 dar iti zice linkul asta ce sa faci crede-ma te ajuta dar uitate la unroot nu la root si ca si la root iti trebuie CWM For s2