| Andrei9031 a întrebat:

Salut, am un Samsung S3 si am probleme cu bateria, ecranul imi consuma 70% din baterie si nu am nimic pornit, mai ales luminozitatea este0, seara cand il scot de la incarcat cu 100% se descarca pe timpul noptii 7% si nu ma tine mai mult de o zi. Este normal sau are ceva acumuatorul?

Răspuns Câştigător
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna.

Nu ai ce sa-i faci, are totusi un ecran imens si chiar daca bateria e si ea maricica tot consuma si standby-ul. Sfatul meu e sa-l stingi noaptea.

1 răspuns:
| gelu1970 a răspuns:

Ca bateria nu tine mai mult de o zi da e normal. doar ai un ecran imens. poti sa-i faci un reset dupa ce scoti ceea ce nu vrei sa stergi, insa daca bateria tine 24 ore e bine. nu cred ca e nimic rau configurat.