| bymhyt a întrebat:

Salut, am un Samsung s5 (era stricat de mult timp, acum l-am reparat) mi-a si resoftat telefonul singura chestie e ca nu pot pune meniul in limba romana avea acolo doar ceva limbi dar nici nu pot adauga!)
Cum as putea sa-l pun in limba romana? Sa fie problema din soft? SI inca ceva de fiecare data cand ating ecranul se aprinde si lumina de la butoanele de jos si nu stiu cum s-o scot, este normal?

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Da e. Probabil ai un ROM care e mai mic si nu include limba romana. Trebuia sa ii spui ca vrei sa fie in romana inainte sa il resofteze.