| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am un Samsung s5230 si as vrea sa desfac carcasa din fata, sa o curat, as vrea sa stiu daca o desfac s-ar putea sa numai mearga bine sau deloc touch-ul? vreau raspunsuri bune, de la cei care stiu.
Multumesc.

1 răspuns:
| MaurSEF a răspuns:

Hi,iti recomand sa mergi la un service, mai mult de 10-15 lei nu are cum sa; ti ia pentru o curatare,ideea e ca sunt foarte sensibile, si mai ales daca nu ai experienta, sa indepartezi capacul, de la un mic "poc" pe display, poti sa spui ca ai nevoie de altul.bafta