| cornel97 a întrebat:

Salut
Am un Samsung s5260 star II si nu ma pot conecta la id-ul meu de mess
imi apare ca numele sau parola sunt incorecte eroare code 403
daca incerc alt id merge, va asigur ca numele si parola de la id cu care incerc sa ma conectez sunt 100000% corecte
stiti cum as putea sa rezolv aceasta problema?
fundita

2 răspunsuri:
| Geniuss a răspuns:

Salut downloadeaza shmessenger pe telefonul mobil si fat i cont pe el si merge 100% poti utiliza si fb si mess si gmail :d p.s sper ca ti-am fost de ajutor

| Myyca a răspuns:

Verifica conexiunea la net.