| addyy77 a întrebat:

Am un Samsung s5300. Cand incerc sa-i fac o actualizare a softului prin internet merge pana pe la 23% apoi se opreste si-mi recomanda sa fac actualizarea prin Kies.Cand incerc prin kies imi spune ca dispozitivul meu nu poate fi actualizat prin kies. Telefonul ma notifica ca pot face o actualizare a softului. Are cineva vreo sugestie, va rog?

1 răspuns:
| gabi45 a răspuns:

Modelul tau de telefon nu suporta nici o actualizare a softului.Singurul OS disponibil pentru el este Android v2.3 (Gingerbread)