| Liviu321 a întrebat:

Am un Samsung S7 Edge si de ceva timp, am tot felul de virusi din cauza faptului ca ma uitam la filme pe site-uri piratate unde imi deschideau tot felul de ferestre. Cum pot sa sterg acesti virusi, pentru ca imi apar tot felul de reclame agasate la notificari? Multumesc!

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Malwarebytes

| Bogdan70001 a răspuns:

Iti iei MAlwarebytes de pe Google play si fi sigur ca ai ultimul update disponibil pentru telefonul tau

| IngerasulMicut a răspuns:

Ai cumva antivirus? Daca nu, ar fi bine sa ti-l pui! Uite care sunt cele mai bune aplicatii/programe antivirus: Bitdefender Antivirus Free Edition, Avast Free Antivirus, Avira Free Antivirus, Kaspersky Free, Sophos Home, Security 360

| printesagumita12 a răspuns:

Poate prin aplicații antiviruși