| Alinush8888 a întrebat:

Am un Samsung s7 edge si de la un timp cand il deblochez imi deschide automat google chrome cu tot felul de reclame. Ce ar trebui sa fac ca sa se rezolve problema? Am incercat o grămadă de anti virusuri.
Multumesc

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Am patit, e un fel de virus, ai 2 sanse, ori resetezi telefonul ori actualizezi soft-ul cand iti vine notificarea, eu asa am scapat.

| anonimg a răspuns:

Trebuie cu răbdare să cauți prin setările acestui browser de internet (google Chrome) să dezactivezi funcția deranjantă.

| Ionut58282856 a răspuns:

Ia incearca sa stergi toate datele de pe google chrome si sterge ecranul telefonului calumea