| ItsSimple323 a întrebat:

Salut,am un Samsung si, nu mai am semnal, gen in partea dreapta a ecranului imi apare un cerc taiat laughing, ma rog si credeam ca e de la cartela, dar am bagat cartela in alt telefon si mergea cartela...a puteti sa ma ajutati laughing?

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ti-i intarzis sa folosesti telefonul. big grin
Ce ai cautat in mod avion?

| dannyel86 a răspuns:

Introdu alt sim in telefonul care nu arata semnalul, pentru a verifica daca nu cumva el are o problema.

| En3Rgi a răspuns:

Incearca sa il pui in modul avion un minut si dupa pune-l la normal.

| GabrielGL a răspuns:

Poate ai pus-o gresit Intel ce nu are semnal, poate are ceva tel, inchidel si deschide si vezi daca continua, reformateazal, poate ai setat doar 4g si el se conecteaza doar cand e 4g. poate vreo clamita de la cartela unde citeste sa deplasat, poate ai umblat prin el u si ai gresit cu ceva daca continua dupa toate astea dul la doctor