| CTLN a întrebat:

Am un Samsung star 3 cumparat de acum 1 luna si cand vreau sa deschid yahoo messenger imi da eroare si se inchide.Am cartela Vodafone si telefonul este cumparat tot de la vodafone.Am garantie 2 ani si nu stiu ce sa fac ar fi bine sa ma duc la ei pentru a mil schimba? Din cauza telefonului nu merge nu i-am facut euy nimic! Nici n-am avut timp sa-i fac ceva! Urgeeentt! Dau funda la cel mai bun sfat!

2 răspunsuri:
| alltoowell a răspuns:

Du-te la ei si daca nu il accepta reseteaza tu telefonul si sterge imediat ce prinzi ocazia aplicatia de mess.

| Coca_Marian_1984 a răspuns:

Yahoo messenger a incetat din functiune an trecut,nu mai exista efectiv, marea majoritate a trecut la Facebook, skype, viber, whatsapp, 90% din utilizatori au uitat de yahoo messenger... wake up, 2020 a sosit cu multe imbunatatiri, evident, ceva mai costisitoare, piata evolueaza, la fel si produsele.